-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо , бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-006630-a
Дизельне паливо – 10660 л, бензин А-95 - 350 л..
Торги не відбулися
836 450.00
UAH без ПДВ
Номер:
3c38047a70704bbbb17f7c85f3cb917f
Внутрішній номер закупівлі:
30050283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-006630-a
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
836 450.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 13:39 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 13:39 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 15:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴836 450.00 Дизельне паливо , бензин А-95