• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо , бензин А-95

Оголошено тендер

1 003 740.00 UAH
Номер: 4bcc3fe2c0cd45c49dc3959b7f37e31e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-004126-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Замовник: ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Очікувана вартість: 1 003 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо , бензин А-95
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 11.08.2026 11:06
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1207050 - Експлуатація державних водогосподарсько-меліоративних комплексів і будівництво та реконструкція меліоративних систем
Сума1 003 740.00 UAH