-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015) «Єдиний закупівельний словник» - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби централізованих опалювальних систем )
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-006447-a
Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
16 928 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
02a568f68d4e4f3d9bbb81d883768122
Внутрішній номер закупівлі:
30050094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-006447-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24153576
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Козаков Валентин Миколайович 380504887773 snab_tec@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 928 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 13:56 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 13:56 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:14
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 25.08.2026 13:19
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 928 333.33 Труби централізованих опалювальних систем