-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби централізованих опалювальних систем
Оголошено тендер
20 314 000.00
UAH
Номер:
f1d759636dc0415086da1d9371af4ec3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-007216-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24153576
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24153576
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
20 314 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби централізованих опалювальних систем
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
11.08.2026 13:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ду15 х 2,8мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.1 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду15 х 3,2мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.1 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду20 х 3,2мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.1 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду25 х 2,8мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.1 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду25 х 3,2мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.1 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду32 х 3,2мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
1 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду32 х 4,0мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.8 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду40 х 3,5мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.1 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду40 х 4,0мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.1 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду50 х 3,5мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.4 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду80 х 4,0мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
1 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду100 х 4,5мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.25 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду100 х 5,0мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
43 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду150 х 4,5мм ДСТУ 8936:2019 Ст.3ПС
Кількість
0.36 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду57 х 3,5мм ДСТУ8943:2019 Ст3сп-В
Кількість
2.7 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду76 х 4,0мм ДСТУ8943:2019 Ст3сп-В 2,5
Кількість
2.5 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду89 х 4,0мм ДСТУ8943:2019 Ст3сп-В 7,3
Кількість
7.3 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду108 х 6,0мм ДСТУ8943:2019 Ст3сп-В
Кількість
8 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду127 х 5,0мм ДСТУ8943:2019 Ст3сп-В
Кількість
1.05 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду133 х 5,5м ДСТУ8943:2019 Ст3сп-В
Кількість
10.2 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду159 х 6,0мм ДСТУ8943:2019 Ст3сп-В
Кількість
34 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду219 х 6,0мм ДСТУ8943:2019 Ст3сп-В
Кількість
26.7 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду273 х 8,0мм ДСТУ8943:2019 Ст20-В
Кількість
33.6 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду325 х 8,0мм ДСТУ8943:2019 Ст20-В
Кількість
37 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду377 х 8,0мм ДСТУ8943:2019 Ст3сп-В
Кількість
25.3 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду426 х 8,0мм ДСТУ9219:2023 К-42
Кількість
18.8 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду530 х 8,0мм ДСТУ9219:2023 К-42
Кількість
58 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду630 х 8,0мм ДСТУ9219:2023 К-42
Кількість
17 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду720 х 9,0мм ДСТУ9219:2023 К-42
Кількість
16 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Ду820 х 10,0мм ДСТУ9219:2023 К-42
Кількість
9.6 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 314 000.00 UAH