-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тістоміс 120-140 л
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-005882-a
Продовольча служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
188 516.67
UAH без ПДВ
Номер:
c153dde479ab4ceab4005725c2ab4265
Внутрішній номер закупівлі:
30049541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-005882-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Костючек Владислав Євгенійович 380673399044 VKostuchek@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
188 516.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 12:54 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 12:54 - 19.08.2026 13:00
Аукціон:
з 20.08.2026 13:11
Період кваліфікації:
19.08.2026 13:00 - 25.08.2026 12:47
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴188 516.67 Тістоміс 120-140 л