• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тістоміс 120-140 л

Оголошено тендер

226 220.00 UAH
Номер: 1746e2613697439c86b5e1b3a30461b9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-006889-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: військова частина 2197
Замовник: військова частина 2197
Очікувана вартість: 226 220.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тістоміс 120-140 л
Примітки: Продовольча служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 11.08.2026 12:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ (01)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума226 220.00 UAH