-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ))
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-004434-a
Торги не відбулися
144 075.00
UAH без ПДВ
Номер:
119134226e9f469c94a017f395c0acb4
Внутрішній номер закупівлі:
30048106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-004434-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 075.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 11:44 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 11:44 - 19.08.2026 10:00
Аукціон:
з 20.08.2026 13:19
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴62 173.33 Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР)
- Лот №2 ₴81 901.67 Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ)