-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ))
Оголошено тендер
172 890.00
UAH
Номер:
924960a942b649188c0b93897fedccab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-003969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
172 890.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Дата опублікування:
11.08.2026 11:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума172 890.00 UAH