-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції та очисних споруд на території житлового масиву «Площадка» селища Гніздичів, Стрийського району, Львівської області»
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-004082-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
3 193 070.00
UAH без ПДВ
Номер:
4ca9b0bbcdfe49b09f8ca6a08d18f137
Внутрішній номер закупівлі:
30047745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-004082-a
Замовник:
Гніздичівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26256866
-
Адреса:
81740, Україна, Львівська область, Гніздичів, Львівська область Жидачівський район смт.Гніздичів вул.Грушевського 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кузишин Олег Михайлович +380323948222 hnizdychiv_sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 193 070.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 11:36 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 11:36 - 26.08.2026 11:37
Аукціон:
з 27.08.2026 15:18
Період кваліфікації:
26.08.2026 11:37 - 01.09.2026 09:38
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 193 070.00 «Капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції та очисних споруд на території житлового масиву «Площадка» селища Гніздичів, Стрийського району, Львівської області»