-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції та очисних споруд на території житлового масиву «Площадка» селища Гніздичів, Стрийського району, Львівської області»
Оголошено тендер
3 831 684.00
UAH
Номер:
c35b204f04aa4c8d958e4da357293721
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-005534-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гніздичівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26256866
-
Адреса:
81740, Україна, Львівська область, Гніздичів, Львівська область Жидачівський район смт.Гніздичів вул.Грушевського 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гніздичівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26256866
-
Адреса:
81740, Україна, Львівська область, Гніздичів, Львівська область Жидачівський район смт.Гніздичів вул.Грушевського 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 831 684.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції та очисних споруд на території житлового масиву «Площадка» селища Гніздичів, Стрийського району, Львівської області»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
10.08.2026 12:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції та очисних споруд на території житлового масиву «Площадка» селища Гніздичів, Стрийського району, Львівської області»
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяГніздичівська
Сума3 831 684.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-150126-6D6B5D36
Назва проєкту:
"Капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції та очисних споруд на території житлового масиву "Площадка" селища Гніздичів Стрийського району Львівської області"
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-150126-6D6B5D36