-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гвинтовий компресор
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-002914-a
380 ВО
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 6 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 6 робочих днів
4 406 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
c7cfd343d1bc41e582793a0beb43a58b
Внутрішній номер закупівлі:
30046586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-002914-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 406 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 10:51 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 10:51 - 19.08.2026 09:00
Аукціон:
20.08.2026 14:06 - 20.08.2026 14:29
Період кваліфікації:
з 20.08.2026 14:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 406 250.00 Гвинтовий компресор