• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гвинтовий компресор

Оголошено тендер

5 287 500.00 UAH
Номер: 72f5ece25ff44f58bfe0b4e1b04871e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-003332-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Очікувана вартість: 5 287 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гвинтовий компресор
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 11.08.2026 10:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 287 500.00 UAH