• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії - 2 найменування

Завершена

246 130.00 UAH без ПДВ
Номер: a310b640bb574f23b3e77a398dc490f1
Внутрішній номер закупівлі: 30045053
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-001381-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Лебединська лікарня імені лікаря К.О.Зільберника" Лебединської міської ради
Контактна особа: Оксана Лихина +380544521743 oksana2023l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 246 130.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 09:48 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 09:48 - 19.08.2026 18:00
Аукціон: з 20.08.2026 12:06
Період кваліфікації: 19.08.2026 18:00 - 24.08.2026 12:43
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴246 130.00 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії - 2 найменування