-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії - 2 найменування
Оголошено тендер
263 359.10
UAH
Номер:
9faee8f6f513457cb1319490b6b6a01a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-001383-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лебединська лікарня імені лікаря К.О.Зільберника" Лебединської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007555
-
Адреса:
42200, Україна, Сумська область, м.Лебедин, вул. Михайлівська, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лебединська лікарня імені лікаря К.О.Зільберника" Лебединської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007555
-
Адреса:
42200, Україна, Сумська область, м.Лебедин, вул. Михайлівська, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
263 359.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії - 2 найменування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Дата опублікування:
11.08.2026 09:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума зазначена з ПДВ
Сума263 359.10 UAH