• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Герметик силіконовий

Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 6 днів назад

956 340.00 UAH без ПДВ
Номер: 9bb519dd86a14b34a3ef7961ccd98926
Внутрішній номер закупівлі: 30044124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-000454-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Шиденко Наталія Миколаївна 380442385835 N.Shydenko@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 956 340.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 08:49 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 08:49 - 19.08.2026 13:00
Аукціон: 20.08.2026 11:07 - 20.08.2026 12:00
Період кваліфікації: 20.08.2026 12:00 - 25.08.2026 11:30
Період завантаження договору: 31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴956 340.00 Герметик силіконовий