• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Герметик силіконовий

Оголошено тендер

1 147 608.00 UAH
Номер: 5baeb52ae7cc4186b79a0add41387593
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-02-002614-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Очікувана вартість: 1 147 608.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Герметик силіконовий
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування: 02.12.2025 09:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 147 608.00 UAH