-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Сантехнічне приладдя, обладнання та матеріали різні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-000337-a
Враховуючи технічний регламент роботи електронної системи закупівель, відобразити номенклатуру товару, який містить більше 20 позицій складно та спричиняє значну затримку роботи порталу. Враховуючи вищевикладене, номенклатура товару наведена в додатку до оголошення окремим файлом що містить 145 позицій
Торги не відбулися
352 432.30
UAH без ПДВ
Номер:
acb22f988ee64eceb5c5da3980dbf5e2
Внутрішній номер закупівлі:
30044007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-000337-a
Замовник:
Комунальне підприємство ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ПО ОХОРОНІ, УТРИМАННЮ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ М. КИЄВА «ПЛЕСО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23505151
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 15, корпус А, офіс 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ія Яценко +380675954142 iyayatcenko@gmail.com https://pleso.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
352 432.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 08:38 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 08:38 - 19.08.2026 11:00
Аукціон:
з 20.08.2026 13:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴352 432.30 Конструкційні матеріали (Сантехнічне приладдя, обладнання та матеріали різні)