-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Сантехнічне приладдя, обладнання та матеріали різні)
Оголошено тендер
422 918.76
UAH
Номер:
6c5ec4eb4e5c4d9893d069e78fb1bd21
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-005790-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ПО ОХОРОНІ, УТРИМАННЮ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ М. КИЄВА «ПЛЕСО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23505151
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 15, корпус А, офіс 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ПО ОХОРОНІ, УТРИМАННЮ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ М. КИЄВА «ПЛЕСО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23505151
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 15, корпус А, офіс 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
422 918.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конструкційні матеріали (Сантехнічне приладдя, обладнання та матеріали різні)
Примітки:
Враховуючи технічний регламент роботи електронної системи закупівель, відобразити номенклатуру товару, який містить більше 20 позицій складно та спричиняє значну затримку роботи порталу. Враховуючи вищевикладене, номенклатура товару наведена в додатку до плану окремим файлом що містить 145 позицій
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.07.2026 11:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сантехнічне приладдя, обладнання та матеріали різні
Кількість
1052 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума422 918.76 UAH