• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів Більського ліцею Рокитнівської селищної ради (згідно ДК 021:2015 код 55320000-9).

Торги не відбулися

388 752.00 UAH без ПДВ
Номер: 883261dccdb446679d83beaebfe26697
Внутрішній номер закупівлі: 30042601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-011318-a   
Замовник: БІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Елла Колодич +380966362823 bilskpz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 388 752.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 17:36 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 17:36 - 18.08.2026 01:00
Аукціон: з 19.08.2026 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴388 752.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів Більського ліцею Рокитнівської селищної ради (згідно ДК 021:2015 код 55320000-9)