-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів Більського ліцею Рокитнівської селищної ради (згідно ДК 021:2015 код 55320000-9).
Оголошено тендер
388 752.00
UAH
Номер:
4130adc6231f4286995c27e81b03a3dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-014163-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25319108
-
Адреса:
34231, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Більськ, вулиця Центральна, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25319108
-
Адреса:
34231, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Більськ, вулиця Центральна, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
388 752.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів Більського ліцею Рокитнівської селищної ради (згідно ДК 021:2015 код 55320000-9).
Примітки:
Відповідно до пп. "г" пп. 197.1.7 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України, операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я звільняються від оподаткування ПДВ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.08.2026 17:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБільськ
Сума278 460.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБільськ
Сума110 292.00 UAH