-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пелети з деревини
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-011177-a
Торги не відбулися
525 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7d7908758a6b41b2a06aaaa164eb7bc1
Внутрішній номер закупівлі:
30042453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-011177-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пономаренко Катерина Петрівна +380462678031 upo_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 17:26 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 17:26 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 14:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴525 000.00 Пелети з деревини