-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пелети з деревини
Оголошено тендер
630 000.00
UAH
Номер:
f3da39f786704facbd829c5a78413b6a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-014115-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пелети з деревини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування:
10.08.2026 17:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума630 000.00 UAH