-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань, вул. Незалежності, 69/20 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-011066-a
Закупівля проводиться в рамках реалізації публічного інвестиційного проєкту на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів освіти, зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеїв, ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою у 2026 році, співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 3 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 3 робочих дні
11 720 737.00
UAH без ПДВ
Номер:
969008bf87b249bca20ffb7549e0fb15
Внутрішній номер закупівлі:
30042337
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-011066-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44308884
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул. Костельна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Франчук Василь Миколайович 380637573560 upravlinosvit@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
11 720 737.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 17:15 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 17:15 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:00
Період кваліфікації:
з 25.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 720 737.00 Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань, вул. Незалежності, 69/20