-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна не промислового використання твердої породи
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-010906-a
• Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2026 рік. • Місце реєстрації: 30602, Україна, Хмельницька область, Теофіполь, вулиця Ювілейна, будинок 36. • Категорія: п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» • Уточнюючий код ДК 021:2015 - 03413000-8 «Паливна деревина» • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. • Джерело фінансування: місцевий бюджет • Код КПКВ - 0111021 • Код КАТОТТГ – UA68040450010085283
Торги не відбулися
1 083 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
42a7f589f8024db99418460a9d738c5c
Внутрішній номер закупівлі:
30042191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-010906-a
Замовник:
ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22988325
-
Адреса:
30602, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, селище міського типу Теофіполь(з), вул.Ювілейна будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Михальчук +380961283117 teofnvk@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 083 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 20:41 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 20:41 - 18.08.2026 18:00
Аукціон:
з 19.08.2026 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 083 333.33 Деревина дров’яна не промислового використання твердої породи