• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров’яна не промислового використання твердої породи

Оголошено тендер

1 300 000.00 UAH
Номер: 38995cadd44f4dae8391478100d7f12c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-010594-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров’яна не промислового використання твердої породи
Примітки: • Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протокол № 127 від 10 серпня 2026 року • Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2026 рік. • Місце реєстрації: 30602, Україна, Хмельницька область, Теофіполь, вулиця Ювілейна, будинок 36. • Категорія: п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» • Уточнюючий код ДК 021:2015 - 03413000-8 «Паливна деревина» • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. • Джерело фінансування: місцевий бюджет • Код КПКВ - 0111021 • Код КАТОТТГ – UA68040450010085283
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 10.08.2026 15:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис• Джерело фінансування: місцевий бюджет • Код КПКВ - 0111021 • Код КАТОТТГ – UA68040450010085283
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТеофіполь
Сума1 300 000.00 UAH