-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стелажі поличкові посилені
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-010663-a
Торги не відбулися
116 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
2351061f09f048fa9841f85a42d1d0f7
Внутрішній номер закупівлі:
30041938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-010663-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вараської міської ради Вараського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03315879
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, м Вараш, Незалежності майдан, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколенко Анна Михайлівна +380363624519 sokolenko@varash.rv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 16:53 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 16:53 - 18.08.2026 16:53
Аукціон:
з 19.08.2026 13:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 250.00 Стелажі поличкові посилені