-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стелажі поличкові посилені
Оголошено тендер
139 500.00
UAH
Номер:
a54c41e5f32e42f697db7f804e5fc3c3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-013248-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Вараської міської ради Вараського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03315879
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, м Вараш, Незалежності майдан, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Вараської міської ради Вараського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03315879
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, м Вараш, Незалежності майдан, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
139 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стелажі поличкові посилені
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.08.2026 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяВараська
Сума139 500.00 UAH