• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Лука Барська- с.Васютинці - с. Рожепи – с.Стодульці-с.Зоряне,- с.Лука Барська до Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку.

Торги не відбулися

156 000.00 UAH без ПДВ
Номер: f3f3fb0634b34efe83e2dbc7aed3a1b5
Внутрішній номер закупівлі: 30041630
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-010338-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Руслана Романюк +380434122114 osvitabarbuh@ukr.net http://bar.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 156 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 13:45 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 13:45 - 19.08.2026 00:00
Аукціон: з 19.08.2026 14:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴156 000.00 Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Лука Барська- с.Васютинці - с. Рожепи – с.Стодульці-с.Зоряне,- с.Лука Барська до Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку.