• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Лука Барська- с.Васютинці - с. Рожепи – с.Стодульці-с.Зоряне,- с.Лука Барська до Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку.

Оголошено тендер

187 200.00 UAH
Номер: fbcea4a4700f41c4852471a4a17b19cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-012916-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 187 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Лука Барська- с.Васютинці - с. Рожепи – с.Стодульці-с.Зоряне,- с.Лука Барська до Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.08.2026 16:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБар
Сума187 200.00 UAH