-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гібридне джерело живлення для водозабору вул. Воїнської Слави
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-010314-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
1 874 027.50
UAH без ПДВ
Номер:
d8c782b9b70c4e9a9cc3269562910604
Внутрішній номер закупівлі:
30041593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-010314-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33258999
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Максюк Лариса Миколаївна 380936256358 vodabogodukhiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 874 027.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 16:35 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 16:35 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:36
Період кваліфікації:
22.08.2026 00:00 - 28.08.2026 13:59
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 874 027.50 Лот 1.