-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гібридне джерело живлення для водозабору вул. Воїнської Слави
Оголошено тендер
2 248 833.00
UAH
Номер:
f7002cf1cbea49db92684054d95502cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-012167-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33258999
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33258999
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 248 833.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гібридне джерело живлення для водозабору вул. Воїнської Слави
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.08.2026 16:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7640 - Заходи з енергозбереження
Адміністративно-територіальна класифікаціяБогодухів
Сума2 248 833.00 UAH