-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Трубна арматура ППР (теплопостачання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-010053-a
Торги не відбулися
218 896.97
UAH без ПДВ
Номер:
287f1df1b961442d80dcd4b0f4e134ce
Внутрішній номер закупівлі:
30041342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-010053-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коротенко Роман Олегович 380503164749 yobrovteplo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
218 896.97 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 16:24 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 16:24 - 18.08.2026 17:00
Аукціон:
з 19.08.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴218 896.97 Трубна арматура ППР (теплопостачання)