-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трубна арматура ППР (теплопостачання)
Оголошено тендер
262 676.36
UAH
Номер:
eab73a8c574c460ab7a58fe449076c31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-012602-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
262 676.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Трубна арматура ППР (теплопостачання)
Примітки:
протокол УО від 10.08.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
10.08.2026 16:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Угол установ. Ду20*1/2"зовн
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта Ду 25 ППРх1 зовн.різьба
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта Ду 25 ППРх1" вн.різьба
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта розбірна зовн.різьба PPR Ду 25х1/2"
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта розбірна внутр.різьба PPR Ду 25х1/2"
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта PPR ВП*НР Ду 32х3/4"
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта PPR ВП*ВР Ду 32х3/4"
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта PPR з амер. ВП*ВР Ду 32х3/4"
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта PPR з амер. ВП*НР Ду 32х3/4"
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта PPR ВП*НР Ду 40х1" зовн.різьба
Кількість
30 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта PPR ВП*ВР Ду 40х1" вн.різьба
Кількість
30 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта PPR ВП*ВР Ду 50*11/4"
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Муфта PPR ВП*НР Ду 50*11/4"
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума262 676.36 UAH