• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

30230000-0 Комп’ютерне обладнання Матеріали та приладдя для ІТ

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.

Торги не відбулися

1 031 596.15 UAH без ПДВ
Номер: 4d9ea5b23a064387bef8431a80d0e7d7
Внутрішній номер закупівлі: 30040994
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-009709-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Денисов Антон Євгенович 380442491059 Denysov.AY@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 031 596.15 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 16:10 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 16:10 - 18.08.2026 20:00
Аукціон: з 19.08.2026 15:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 031 596.15 30230000-0 Комп’ютерне обладнання Матеріали та приладдя для ІТ