• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Матеріали та приладдя для ІТ

Оголошено тендер

1 237 915.38 UAH
Номер: fde2e982b338401ba381e6c15ec51e04
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-003333-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 237 915.38 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Матеріали та приладдя для ІТ
Примітки: 01-279923-26, Уповноважена особа – Волкова Н.Ю.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування: 10.08.2026 10:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 237 915.38 UAH