-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі Міського комунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15» за адресою: м. Дніпро, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, буд. 8 А». Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-009465-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 12.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 12.09.26 00:00)
19 828 660.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
11
год
38
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
de3a07e9145242abb5b40ab225a006b9
Внутрішній номер закупівлі:
30040753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-009465-a
Замовник:
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "ДНІПРОВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА № 15 "ДИТЯЧА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ МИКОЛИ РІЗОЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05411742
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 8 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковир’янова Ірина +380674227692 dmursh15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
19 828 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 16:00 - 09.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 16:00 - 12.09.2026 00:00
Період оскарження:
10.08.2026 16:00 - 09.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 828 660.00 «Капітальний ремонт будівлі Міського комунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15» за адресою: м. Дніпро, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, буд. 8 А». Коригування