-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі Міського комунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15» за адресою: м. Дніпро, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, буд. 8 А». Коригування
Оголошено тендер
23 794 392.00
UAH
Номер:
cf2b134438054d6f98a8af4fc74f62b6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-009213-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "ДНІПРОВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА № 15 "ДИТЯЧА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ МИКОЛИ РІЗОЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05411742
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 8 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "ДНІПРОВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА № 15 "ДИТЯЧА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ МИКОЛИ РІЗОЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05411742
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 8 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
23 794 392.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт будівлі Міського комунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15» за адресою: м. Дніпро, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, буд. 8 А». Коригування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
10.08.2026 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума23 794 392.00 UAH