-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для закладів і установ Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо. Згідно п.10 постанови КМУ №1178.
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-009165-a
Торги відмінено
322 916.67
UAH без ПДВ
Номер:
9d235e2c0aba42b1be48b98026a4df04
Внутрішній номер закупівлі:
30040464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-009165-a
Замовник:
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417636
-
Адреса:
60313, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, село Магала, вулиця Грігорія Нандріша, буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Міхальчан +380992689886 magala.tender@ukr.net https://magalska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
322 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 15:50 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 15:50 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 12:17
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
381ac28d84f64764998da11c95a744e7
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У зв'язку зі зміною ринкової кон'юнктури (зростанням ціни на вугілля) та обмеженістю затверджених бюджетних асигнувань (неможливістю збільшення кошторису до проведення сесії ради), замовник не має подальшої потреби в закупівлі вугілля у раніше визначеному обсязі та на раніше визначених умовах
Період оскарження:
13.08.2026 13:53 - 24.08.2026 00:00
Дата опублікування:
13.08.2026 13:53
Дата виконання:
24.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴322 916.67 Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для закладів і установ Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо. Згідно п.10 постанови КМУ №1178.