-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для закладів і установ Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо. Згідно п.10 постанови КМУ №1178.
Оголошено тендер
387 500.00
UAH
Номер:
87dda3db7d5541909a48b727f9587ca9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-011235-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417636
-
Адреса:
60313, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, село Магала, вулиця Грігорія Нандріша, буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417636
-
Адреса:
60313, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, село Магала, вулиця Грігорія Нандріша, буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
387 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для закладів і установ Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо. Згідно п.10 постанови КМУ №1178.
Примітки:
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для закладів і установ Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо. Згідно п.10 постанови КМУ №1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
10.08.2026 15:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100
Кількість
31 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяМагальська
Сума312 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМагальська
Сума37 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8130 - Забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони
Адміністративно-територіальна класифікаціяМагальська
Сума37 500.00 UAH