-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Бухгалтерія» за рівнем Експертус Головбух PRO
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-008723-a
Категорія замовника - орган місцевого самоврядування. Не є об’єктом оподаткування згідно пп. 196.1.6. ПКУ .
Торги не відбулися
16 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bea2bdf5c5d74f3ba61421cc5b32d721
Внутрішній номер закупівлі:
30040012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-008723-a
Замовник:
Тернопільська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334305
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Листопадова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Волошин Наталя 380674473114 zakupivli_tmr1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 15:47 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 15:47 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 000.00 Послуги з надання доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Бухгалтерія» за рівнем Експертус Головбух PRO