• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з надання доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Бухгалтерія» за рівнем Експертус Головбух PRO

Оголошено тендер

16 000.00 UAH
Номер: 9eca03e0f0494042abcc12348fede9cf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-010919-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тернопільська міська рада
Замовник: Тернопільська міська рада
Очікувана вартість: 16 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з надання доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Бухгалтерія» за рівнем Експертус Головбух PRO
Примітки: Категорія замовника - орган місцевого самоврядування. Не є об’єктом оподаткування згідно пп. 196.1.6. ПКУ .
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.08.2026 15:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет Тернопільської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума16 000.00 UAH