• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із зняття вузла обліку газу на повірку/експертизу та встановлення вузла обліку газу після повірки/експертизи у м Ужгород

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2026 рік передбачені видатки на закупівлю.

Торги не відбулися

4 547.50 UAH без ПДВ
Номер: 6a88078c45594687b290bfeb9087ccb7
Внутрішній номер закупівлі: 30038849
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-007568-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Фаренюк Богдан Вікторович +380444816345 2v5s.ugz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 547.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 15:00 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 15:00 - 18.08.2026 00:00
Аукціон: з 18.08.2026 13:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 547.50 Послуги із зняття вузла обліку газу на повірку/експертизу та встановлення вузла обліку газу після повірки/експертизи у м Ужгород