-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із зняття вузла обліку газу на повірку/експертизу та встановлення вузла обліку газу після повірки/експертизи у м Ужгород
Оголошено тендер
5 457.00
UAH
Номер:
32833935ae9f47cd9422f48722b86ad1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-008883-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 457.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із зняття вузла обліку газу на повірку/експертизу та встановлення вузла обліку газу після повірки/експертизи у м Ужгород
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.08.2026 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума5 457.00 UAH