• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шприцева помпа

Очікувана вартість: 50288.95 грн. (без ПДВ) (відповідно до абз. 3 п. 32 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, що ввозяться та постачаються на митну територію України під час воєнного стану» № 1447 від 27.12.2022 р.)

Завершена

469 986.87 UAH без ПДВ
Номер: 81cbd88d6b4241b1a47956b0f75602c5
Внутрішній номер закупівлі: 30038383
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-007096-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Книжник +380973007330 tenders-dmkl3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 469 986.87 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 14:43 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 14:43 - 18.08.2026 00:00
Аукціон: з 18.08.2026 13:58
Період кваліфікації: 18.08.2026 00:00 - 18.08.2026 10:15
Період завантаження договору: 24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴469 986.87 Шприцева помпа