-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шприцева помпа
Оголошено тендер
469 986.87
UAH
Номер:
608e2af89e124902bdbdeab8f6483246
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-009143-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774438
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774438
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
469 986.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шприцева помпа
Примітки:
НК 031:2024 Z12030302 – Шприцеві насоси
Очікувана вартість: 469986.87 грн. (без ПДВ) (відповідно до абз. 3 п. 32 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, що ввозяться та постачаються на митну територію України під час воєнного стану» № 1447 від 27.12.2022 р.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
13217 Шприцева помпа
Дата опублікування:
10.08.2026 14:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума469 986.87 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
250326-AECE804B
Назва проєкту:
Оснащення відділень КНП «ДМКЛ №3» ОМР сучасним медичним обладнанням для підвищення якості медичної допомоги.
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-250326-AECE804B