-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33600000-6 - Фармацевтична продукція (фармацевтичні препарати)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-006989-a
Торги не відбулися
7 638.89
UAH без ПДВ
Номер:
e7fe1ce4f81042f29654f0304b5f38cb
Внутрішній номер закупівлі:
30038282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-006989-a
Замовник:
ГОЛОБСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188205
-
Адреса:
45070, Україна, Волинська область, смт. Голоби, вул. Волинська, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ія Сорокопуд +380954025098 sorokopud.i@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 638.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 14:39 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 14:39 - 18.08.2026 13:51
Аукціон:
з 19.08.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 638.89 Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція)