• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33600000-6 - Фармацевтична продукція (фармацевтичні препарати)

Оголошено тендер

8 173.61 UAH
Номер: 60a91df673e8454bb19fcaf4f93a8021
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-006264-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОБСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Замовник: ГОЛОБСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Очікувана вартість: 8 173.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 - Фармацевтична продукція (фармацевтичні препарати)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 10.08.2026 12:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяГолоби
Сума8 173.61 UAH