-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з монтажу та підключення сонячних фотомодулів на наземній конструкції
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-006979-a
Торги не відбулися
108 833.33
UAH без ПДВ
Номер:
dac17a6b178c47ceab190eb85c0f1102
Внутрішній номер закупівлі:
30038274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-006979-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380442073797 zakupivli_kyivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
108 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 14:50 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 14:50 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 15:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 833.33 Послуги з монтажу та підключення сонячних фотомодулів на наземній конструкції