• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з монтажу та підключення сонячних фотомодулів на наземній конструкції

Оголошено тендер

130 600.00 UAH
Номер: 1b8ea7e363454d86b6ae0c94f2d8321e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-23-012849-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 130 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з монтажу та підключення сонячних фотомодулів на наземній конструкції
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.06.2026 15:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума130 600.00 UAH