-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-005750-a
Відсутні
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
2 160 456.67
UAH без ПДВ
Номер:
8236651aaebc476cbd9bfd9fe6648ee2
Внутрішній номер закупівлі:
30037046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-005750-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 160 456.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 13:43 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 13:43 - 31.08.2026 09:00
Аукціон:
з 01.09.2026 12:50
Період кваліфікації:
31.08.2026 09:00 - 02.09.2026 15:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 160 456.67 Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області